Polovodičový průmysl

Jednoúčelové zařízení pro čisté prostory v elektroprůmyslu

Stroj umožňuje montáž čipů a mikrooptiky. Hlavním konstrukčním materiálem je hliníková slitina AlMgSi0,5 s nás­ledným tmelením a práškovým lakováním.

Nerezové boxy a rozvaděče pro elektroprůmysl

Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) s následným práškovým lakováním nebo v kartáčovaném provedení s leštěnými plechy.

Rámy strojů do čistých prostor v polovodičového průmyslu

Stroje provádí čištění a leptání křemíkových desek. Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) s následným práškovým lakováním.

Rámy strojů do polovodičového průmyslu

Stroje provádí mytí a sušení křemíkových desek. Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) tryskaná balotinou, s následným tmelením a krytováním super-zrcadlově leštěnými plechy.

Rámy strojů do polovodičového průmyslu

Stroje provádí mytí a sušení křemíkových desek. Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) v kartáčovaném provedení s leštěnými plechy.

Vysoce přesný podstavec pro robotického zařízení

Robotické zařízení obsluhuje stroje v polovodičového průmyslu. Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) s následným elektrochemickým leštěním a krytováním broušenými plechy.

Vysoce přesný podstavec pro robotického zařízení

Robotické zařízení obsluhuje stroje v polovodičového průmyslu. Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) s následným mořením a krytováním elektrochemicky leštěnými plechy.

Rámy strojů do čistého polovodičového průmyslu pro výrobu mikročipů

Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) s následným práškovým lakováním.

Rámy strojů do čistého polovodičového průmyslu pro výrobu mikročipů

Hlavním konstrukčním materiálem je nerezová ocel AISI 304 (1.4301) tryskaná balotinou s následným krytováním kartáčovanými plechy.